KONST / Litografier / Färglitografi 7843158
nr 784 3158
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi , Olle Kåks (1941-2003), "Vargskinnet", 59/175, signerad, motivets mått: 58x42
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 17:13:57
20/10 12:44:52
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks